Hikvision DS-1471ZJ-135
6 in stock
Share Product :
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
SKU HKV-DS-1471ZJ-135 Categories , Tags , , Brand:
Payment Support :
Description
Technical Specifications:
  • Model: DS-1471ZJ-135
  • Material: Aluminum alloy
  • Mounting Type: Wall mount
  • Compatibility: Designed for Hikvision dome cameras
  • Dimensions: 135mm x 182mm x 230mm
  • Weight: 900g
  • Color: White
  • Weatherproof Rating: Suitable for outdoor use
  • Load Capacity: Supports up to 4.5kg
  • Operating Temperature: -40°C to 60°C (-40°F to 140°F)