Technical Specifications:
- Model: KPL-060F-VI
- Input Voltage: AC 100-240V, 50/60Hz
- Output Voltage: 12V DC
- Output Current: 5A
- Power Output: 60W
- Connector Type: Standard DC connector
- Dimensions: 140mm x 60mm x 35mm