Milesight ACC-SOPAN-10
5 in stock
Share Product :
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Payment Support :
Description
Technical Specifications
  • Model: ACC-SOPAN-10 Solar Panel
  • Power Output: 10W
  • Voltage Output: 12V DC
  • Current Output: 0.83A
  • Cell Type: High-efficiency monocrystalline silicon
  • Efficiency: Up to 22% conversion rate
  • Connector Type: DC plug compatible with Milesight LoRaWAN® devices
  • Cable Length: 3 meters (extendable options available)
  • Protection Rating: IP67 (weatherproof and dustproof)
  • Mounting Options: Pole or wall-mounting brackets included
  • Operating Temperature: -40°C to +85°C
  • Dimensions: 350 mm × 250 mm × 17 mm